Apie mus

Su gaisrine ir civiline sauga susiduriame kiekvieną dieną, todėl puikiai išmanome savo darbo subtilumus. Geriausiai tai gali patvirtinti mūsų klientai, dažnai tampantys ir mūsų draugais, kurių ratas kiekvienais metais tik auga.  Džiugu paminėti tai, kad atsižvelgdami į klientų poreikius, nuo šių metų įgyvendinome vieną iš plėtimosi etapų ir pradėjome rengti DARBŲ SAUGOS DOKUMENTACIJAS. Šioje srityje turime didelę patirtį sukaupusį specialistą, kuris darbų saugoje praktikuojasi jau daugiau nei 10 metų.

Gaisrinė, civilinė ir darbų sauga, kaip žinia, yra reglamentuojama teisės aktais, kurie pakankamai dažnai keičiasi. Mūsų vykdoma veikla yra pakankamai specializuota, tačiau būtent dėl to mes jai galime skirti pakankamai daug laiko, kad įsigilintume į visus reikiamus pakeitimus, naujoves ir atkreiptinus dėmesį dalykus. 

Bendradarbiaujame ir pasirašydami ilgalaikio aptarnavimo sutartis, kada prisiimame atsakomybę už vykdomas veiklas, ir baigtinio aptarnavimo principu, kada sutvarkom visą įstaigos, įmonės ar ūkio subjekto dokumentaciją, o darbuotojus supažindinam su tolimesniais veiksmais, kuriuos reikia vykdyti norint atitikti keliamus reikalavimus. Visiems atliktiems darbams suteikiame garantiją!